الماسخاله: باید علی کریمی را راهنمایی کرد + میلان، خشن‌ترین تیم فصل جاری سری A – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر: قربانعلی الماسخاله با اشاره به حواشی به وجود آمده اطراف سپیدرود اظهار داشت: من را وارد ماجرا‌های اخیر نکنید
الماسخاله در مورد موضع هیئت فوتبال نسبت به روند کار باشگاه سپیدرود گفت: من که نمی‌توانم در امور باشگاه دخالت کنم. البته در خصوص مسائلی با تن‌زاده صحبت کردیم  ولی آن زمان از اظهارات کریمی بی خبر بودم. ما همیشه با هم هستیم و در مورد مسائل مختلف صحبت می‌کنیم، ولی در این مورد صحبتی نشده است.

خبرگزاری مهر: قربانعلی الماسخاله با اشاره به حواشی به وجود آمده اطراف سپیدرود اظهار داشت: من را وارد ماجرا‌های اخیر نکنید. ما باشگاه را تحویل تن‌زاده دادیم و راحت شدیم. کریمی صحبت‌های خود را مطرح می‌کند و من صحبت‌های خودم را. با اظهارات او نه موافقم و نه مخالفت می‌کنم و او هم در کار من دخالت نمی‌کند.
وی ادامه داد: من نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم. نمی‌دانم بگویم درست است یا اشتباه. فدراسیون همه کار می‌تواند انجام دهد و خودش می‌داند چه کار می‌کند ولی انشاالله که کریمی را از حضور در کنفرانس خبری منع نکنند. به هر حال کریمی چهره‌ای ماندگار است و بهتر است به او مشورت خوبی داده شود چون اول راه مربیگری است و باید او را راهنمایی کرد. کریمی بچه خوبی است و فقط گاهی تند می‌شود.

——————-
ایسنا: به نقل از مدیاست، میلان فصل را با مونتلا خوب آغاز نکرد و نتایج ضعیف این تیم باعث شد تا این مربی جوان از کار بر کنار شود و جای خود را به گتوزو بدهد
میلان بعد از سه پیروزی پپاپی در دیدار برابر اودینزه با تساوی یک بر یک متوقف شد و یک بازیکن اخراجی هم داشت.

نکته مهم در سبک بازی میلان جنگنده شده این تیم بعد از آمدن گتوزو است و با توجه به روحیات این مربی طبیعی است که چنین شاخصه‌ای به تیم او هم منتقل شود.

میلان در فصل جاری بیشترین کارت قرمز را دریافت کرده است و عنوان خشن‌ترین تیم فصل جاری را به خود اختصاص داده است.

ایسنا: به نقل از مدیاست، میلان فصل را با مونتلا خوب آغاز نکرد و نتایج ضعیف این تیم باعث شد تا این مربی جوان از کار بر کنار شود و جای خود را به گتوزو بدهد.
با آمدن گتوزو سبک بازی میلان تغییر کرده و این تیم توانسته نتایج بهتری هم به دست آورد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *