ارتش سوریه همه مناطق غوطه شرقی را آزاد کرد + هراس ایران از بهترین فصل سنگربان یونایتد – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر: به نقل از المیادین، ارتش سوریه اعلام کرد که همه مناطق غوطه شرقی را آزاد کرده است و نبرد در اطراف دوما برای آزادسازی این منطقه ادامه دارد
پیش از این ارتش سوریه از آزادسازی ۳۱ شهر و شهرک در غوطه شرقی و پاکسازی آنها از وجود تروریست ها خبر داده بود.

خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» نیز اعلام کرد که ۸۹ اتوبوس حامل ۵۲۹۰ نفر که ۱۳۷۴ نفرشان از افراد مسلح از مناطق جوبر، زملکا، عربین و عین ‌ترما بودند ترک منطقه را از گذرگاه «عربین» به مقصد ادلب و تحت نظارت هلال احمر سوریه، آغاز کرده‌اند.

خبرگزاری مهر: به نقل از المیادین، ارتش سوریه اعلام کرد که همه مناطق غوطه شرقی را آزاد کرده است و نبرد در اطراف دوما برای آزادسازی این منطقه ادامه دارد.

——————-

ورزش سه: داوید دخیا، سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد امروز هم موفق به ثبت کلین شیت شد.

ساعتی پیش یونایتد موفق شد با 2 گل سوانسی را مغلوب کند که داوید دخیا در این دیدار دروازه خود را بسته نگه داشت
ساعتی پیش یونایتد موفق شد با 2 گل سوانسی را مغلوب کند که داوید دخیا در این دیدار دروازه خود را بسته نگه داشت. دخیا امروز برابر سوانسی نیز عملکرد خوبی داشت و در چند صحنه به زیبایی دروازه تیمش را نجات داد.

هراس ایران از بهترین فصل سنگربان یونایتد

در حال حاضر داوید دخیا با دریافت 23 گل بعد از ادرسون گلر منچسترسیتی که 20 گل دریافت کرده، در رده دوم بهترین عملکرد در فصل جاری لیگ برتر قرار دارد اما دخیا 2 بار بیش از سنگربان سیتیزن ها موفق به ثبت کلین شیت شده است.

با این حساب، داوید دخیا تا اینجای فصل موفق به ثبت 16 کلین شیت شده که بهترین عملکرد این سنگربان 27 ساله در 6 فصل حضور در لیگ برتر بوده است و او این فرصت را دارد تا طی هفته های آتی، این روند را بهبود بخشد.

این در حالیست که تا کمتر از 3 ماه دیگر، تیم ملی ایران باید در جام جهانی برابر اسپانیا به میدان برود و انتخاب اول لوپتگی درون دروازه بی شک داوید دخیا خواهد بود.

ورزش سه: داوید دخیا، سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد امروز هم موفق به ثبت کلین شیت شد.

سنگربان آماده یونایتد در فصل جاری بی شک دیوار بلندی برابر مهاجمان ایران خواهد بود و باید دید آیا ستاره های ما قادر به مغلوب کردن یکی از آماده ترین گلرهای فوتبال جهان هستند یا خیر.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *