استقلالی‌ها در سالن وزنه ریکاوری کردند + گوگل پلتفرم جستجوی Gif را تصاحب کرد – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری فارس: اعضای تیم فوتبال استقلال بعد از دیدار با الریان قطر امروز یک تمرین در سالن وزنه هتل المپیک را برگزار کردند
*بازیکنان ملی پوش تیم استقلال در این جلسه تمرین حضور نداشتند. قرار است آنها به همراه دیگر ملی پوشان در ریکاوری مد نظر کی‌روش شرکت کنند.

خبرگزاری فارس: اعضای تیم فوتبال استقلال بعد از دیدار با الریان قطر امروز یک تمرین در سالن وزنه هتل المپیک را برگزار کردند.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در ورزشگاه ‌آزادی میزبان مشکی‌پوشان خراسان خواهد بود.

*همچنین طبق برنامه ای که سرمربی استقلال برای شاگردانش در نظر گرفته است بازیکنان راهی اسخر و سونا شدند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: شرکت گوگل به تازگی پلتفرم tenor را که به منظور جستجوی تصاویر متحرکGif بود، تصاحب کرده است.

به گزارش وب سایت engadget، گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که پلتفرم شرکت تنور (tenor ) که برای جستجوی تصاویر متحرک Gif استفاده می‌شود، تحت مالکیت غول تکنولوژی گوگل قرار گرفته است تا بدین ترتیب، کاربرانی سیستم عامل‌های اندروید و iOS بتوانند به راحتی در نرم افزار اختصاصی کیبورد گوگل ( GBoard) اقدام به جستجوی این تصاویر متحرک و محبوب کنند و برای مخاطبان خود، در حین مکالمه و ارسال پیام‌های متنی، بفرستند
گوگل پلتفرم جستجوی Gif را تصاحب کرد

به عقیده بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان، تصاحب پلتفرم Tenor برای گوگل دستاورد بسیار بزرگی به شمار خواهد آمد چرا که طرفداران و کاربران بسیاری از این درگاه جدید برای ارسال Gif استفاده خواهند کرد.

خبرگزاری ایسنا: شرکت گوگل به تازگی پلتفرم tenor را که به منظور جستجوی تصاویر متحرکGif بود، تصاحب کرده است.

به گزارش وب سایت engadget، گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که پلتفرم شرکت تنور (tenor ) که برای جستجوی تصاویر متحرک Gif استفاده می‌شود، تحت مالکیت غول تکنولوژی گوگل قرار گرفته است تا بدین ترتیب، کاربرانی سیستم عامل‌های اندروید و iOS بتوانند به راحتی در نرم افزار اختصاصی کیبورد گوگل ( GBoard) اقدام به جستجوی این تصاویر متحرک و محبوب کنند و برای مخاطبان خود، در حین مکالمه و ارسال پیام‌های متنی، بفرستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *