مزیت پیام رسان های بومی بر تلگرام + هت تریک شکست بارسا در لیگ قهرمانان – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر: سورنا ستاری در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد ضرورت حمایت از پیام رسانهای داخلی در کشور، با تاکید براینکه حدود ۶ پیام رسان اصلی که در کشور هم اکنون فعال شده اند، از سیستم حمایتی معاونت علمی بیرون آمده اند، اظهار داشت: این پیام رسانها استارتاپ هستند و ما در جهت حمایت در حال همکاری با آنها هستیم
وی افزود: برای مثال امکان ارائه خدمات بانکی و صوتی در سیستم پیام رسانهای داخلی وجود دارد و این درحالی است که در تلگرام و سایر پیام رسانهای خارجی، این سرویس در ایران قابل استفاده نیست.

خبرگزاری مهر: سورنا ستاری در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد ضرورت حمایت از پیام رسانهای داخلی در کشور، با تاکید براینکه حدود ۶ پیام رسان اصلی که در کشور هم اکنون فعال شده اند، از سیستم حمایتی معاونت علمی بیرون آمده اند، اظهار داشت: این پیام رسانها استارتاپ هستند و ما در جهت حمایت در حال همکاری با آنها هستیم.

وی در مورد آخرین تصمیم برای فیلتر تلگرام نیز گفت: آخرین تصمیمات در این زمینه باید از سوی دبیر شورای عالی فضای مجازی مطرح شود و هر آنچه که ایشان تاکنون مطرح کرده صحیح است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به مزایای استفاده از پیام رسانهای داخلی نسبت به نمونه های خارجی تاکید کرد: پیام رسانهای داخلی، توانمندیهای خوبی دارند و علاوه بر این توانمندیها، امکان ارائه خدماتی را دارند که شبکه های خارجی ندارند.

ستاری با اشاره به اینکه برای مثال پیام رسان بله امکان دریافت خدمات بانکی را برای کاربر فراهم می کند، ادامه داد: در همین حال پیام رسان سروش نیز خدمات تماس صوتی دارد.

——————-

ورزش سه: بارسلونا برای سومین سال متوالی از رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان باز ماند.

 بارسلونا که بسیاری این تیم را در نیمه نهایی می دیدند در یک بازی شگفت انگیز و تاریخی با سه گل به رم باخت و از لیگ قهرمانان کنار رفت

 بارسلونا که بسیاری این تیم را در نیمه نهایی می دیدند در یک بازی شگفت انگیز و تاریخی با سه گل به رم باخت و از لیگ قهرمانان کنار رفت.

اینکه بارسا یک بار دیگر در یک چهارم نهایی حذف شده، برای بسیاری از فوتبال دوستان باوکردنی نیست. بلوگرانا دو سال پیش در همین مرحله توسط اتلتیکو حذف شد. سال گذشته نیز بارسا پس از شکست 3-0 از یووه در تورین، در نوکمپ به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل نرسید و حذف شد و امسال هم پشت سد رم باقی ماند.

ورزش سه: بارسلونا برای سومین سال متوالی از رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان باز ماند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *