واکنش جالب زلاتان به درخشش در MLS + به دنبال گرفتن میزبانی جام جهانی از روسیه هستند! – افزایش لایک اینستا

ورزش سه: زلاتان بعد از درخشش در اولین بازی خود برای لس آنجلس گلکسی به توصیف احساسش پرداخت.

 زلاتان با تنها 20 دقیقه حضور در میدان 2 گل به ثمر رساند و زمینه ساز پیروزی تیم جدیدش در دربی لس آنجلس لقب گرفت
ورزش سه: زلاتان بعد از درخشش در اولین بازی خود برای لس آنجلس گلکسی به توصیف احساسش پرداخت.

زلاتان گفت: “هواداران نام زلاتان را صدا می زدند و می گفتند ما زلاتان را می خواهیم، پس من نیز زلاتان را به آنها دادم. دیدم که گلر حریف جلو آمده و می خواستم انرژی خود را ذخیره کنم زیرا نمی دانستم چقدر آماده هستم. پس تصمیم گرفتم از همان فاصله ضربه خود را روانه دروازه حریف کنم.

زانویم در شرایطی خوبی است و نمی توانم بعد از خلق چنین شروعی از چیزی گله کنم.”

 زلاتان با تنها 20 دقیقه حضور در میدان 2 گل به ثمر رساند و زمینه ساز پیروزی تیم جدیدش در دربی لس آنجلس لقب گرفت.

بسیار خوشحالم و آدرنالین زیادی در من ترشح شده زیرا توصیف احساس به ثمر رساندن چنین گلی دشوار است. داستان من در تیم های جدید معمولا با گلزنی آغاز می شود و نمی توانستم اجازه دهم اتفاق دیگری رخ دهد.

واکنش جالب زلاتان به درخشش در MLS

——————-

خبرگزاری فارس: وضعیت سیاسی و دیپلماتیک روسیه با کشورهای اروپایی بالاخص انگلیس در شرایطی بحرانی قرار دارد و آمریکا حامی اصلی اروپایی ها در این درگیری های سیاسی با روسیه است

به نظر می رسید این دعوا از دنیای سیاست خارج شده و به دنیای ورزش نیز کشیده شده است. ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارج روسیه امروز در مصاحبه با شبکه های روسی اروپا را متهم کرد که آنها به دنبال این هستند تا روسیه را از برگزاری رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ محروم کنند.

خبرگزاری فارس: وضعیت سیاسی و دیپلماتیک روسیه با کشورهای اروپایی بالاخص انگلیس در شرایطی بحرانی قرار دارد و آمریکا حامی اصلی اروپایی ها در این درگیری های سیاسی با روسیه است.

زاخارووا در این مصاحبه خود گفت: اروپایی ها در تلاش هستند تا روسیه را از میزبانی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ محروم کنند و در این کار نیز از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. آنها از هر وسیله ای استفاده می کنند تا به اهدافشان برسند. آنها نباید مسائل سیاسی را وارد فوتبال و ورزش کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *