حکاکی نماد و آرم جام جهانی ۲۰۱۸ روی دانه گندم + یورو جایگزین دلار در تکالیف ارزی شد – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری تسنیم: ولادیمیر آنیسکین تصویر سه‌بعدی از زابی‌واکا (نماد جام جهانی 2018)، آرم رقابت‌ها و توپ فوتبال را روی یک دانه گندم حکاکی کرد
استاد صاحب‌نام میکرو مینیاتور روسیه در این رابطه به روزنامه ریانووستی گفت: نمی‌توانستم جام جهانی 2018 را که به زودی در روسیه آغاز خواهد شد نادیده بگیرم و تصمیم گرفتم تا 3 نماد اصلی رقابت‌ها شامل گرگ زابی‌واکا، آرم و توپ را روی دانه گندم حک کنم.

خبرگزاری تسنیم: ولادیمیر آنیسکین تصویر سه‌بعدی از زابی‌واکا (نماد جام جهانی 2018)، آرم رقابت‌ها و توپ فوتبال را روی یک دانه گندم حکاکی کرد.

وی ادامه داد: پیش از این لوگوی جام جهانی را روی بذر برنج پیاده کرده بودم. گرگ زابی‌واکا را هم انجام دادم و روی فنجان هم برنامه خواهم داشت. حک زابی‌واکا روی دانه گندم سخت‌ترین کار از میان 3 المنت اصلی جام جهانی 2018 روسیه بود و حتی اولین تست من بی‌فایده بود و دور انداخته شد. سخت‌‌ترین عناصر این بخش نیز سر، دستان و حتی توپ بود.

حکاکی نماد و آرم جام جهانی ۲۰۱۸ روی دانه گندم

جام جهانی 2018 در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه سال جاری در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه با شرکت 32 تیم برگزار خواهد شد. ایران در گروه B این رقابت‌ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

——————-

خبرگزاری ایسنا: با تصمیم هیأت دولت، یورو جایگزین دلار در تکالیف ارزی شد.

هیأت وزیران در جلسه خود به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های دولتی را موظف کرد ارز یورو را به عنوان ارز مبنای گزارشگری و انتشار آمار، اطلاعات و داده‌های مالی خود مورد استفاده قرار دهند
در ادامه جلسه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پس از بحث و بررسی به تصویب هیأت وزیران رسید.

هیأت وزیران در جلسه خود به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های دولتی را موظف کرد ارز یورو را به عنوان ارز مبنای گزارشگری و انتشار آمار، اطلاعات و داده‌های مالی خود مورد استفاده قرار دهند.

همچنین بانک مرکزی موظف شد از تاریخ ابلاغ این مصوبه، نرخ برابری ریال در مقابل یورو را به صورت مستمر اعلام و مدیریت نماید.

خبرگزاری ایسنا: با تصمیم هیأت دولت، یورو جایگزین دلار در تکالیف ارزی شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *