همایش دوچرخه سواری بانوان البرزی + اگر می‌توانستم رونالدو را از رئال حذف می‌کردم – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری ایسنا: مسئول امور ورزش بانوان استان البرز گفت: بانوان ورزشکار به خوبی می‌توانند دیگر اعضا خانواده را به سمت ورزش سوق دهند

آزموده افزود: در بحث استعدادیابی پس از ماه مبارک رمضان با همکاری آموزش و پرورش در مدارس استان حاضر خواهیم شد تا بانوان مستعد و علاقه‌مند را جذب کنیم.

خبرگزاری ایسنا: مسئول امور ورزش بانوان استان البرز گفت: بانوان ورزشکار به خوبی می‌توانند دیگر اعضا خانواده را به سمت ورزش سوق دهند.

بیات تصریح کرد: به طور کلی ورزش بانوان استان وضعیت خوبی دارد، این وضعیت خوب می‌تواند اثراث مثبتی داشته باشد، چون بانوان به عنوان یکی از ستون‌های خانواده به خوبی می‌توانند سایر اعضا را به سمت ورزش سوق دهند.

وی یادآور شد: البرز امسال میزبان مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی بانوان کشور خواهد بود.

در ادامه «الهه آزموده» رئیس هیئت دوچرخه‌سواری بانوان استان البرز در خصوص برگزار همایش دوچرخه‌سواری بانوان گفت: این همایش برای آموزش و استعدادیابی بانوان علاقه‌مند دوچرخه‌سواری برگزار و با استقبال خوبی همراه شد.

بیات افزود: در حاشیه همایش از بانوان علاقه‌مند تست هم گرفته شد تا در صورت امکان علاوه بر بحث همگانی در حوزه قهرمانی هم فعال شوند.

وی خاطرنشان کرد: ورزش بانوان استان البرز برنامه‌های خوبی را در دو سال گذشته اجرا کرده که در آینده نیز این برنامه‌ها ادامه خواهد داشت.

«زهرا بیات» در حاشیه همایش دوچرخه‌سواری بانوان استان البرز در گفت و گو با خبرنگار اظهار کرد: این همایش به مناسبت نیمه شعبان توسط هیئت دوچرخه‌سواری استان سازماندهی و برگزار شد.

——————-

ورزش سه: آلبرتو مورنو، مدافع لیورپول معتقد است که اگر حق انتخاب داشت که یک بازیکن رئال را در فینال حذف کند، رونالدو را از رئال خط می‌زد

او گفت:” در مورد فینال، اگر می‌توانستم رونالدو را پاک می‌کردم. هیچ صحبتی درباره رسیدن لیورپول به فینال ندارم، دستاوردی فوق العاده برای ماست و حالا جام را در دید خود داریم. کلوپ شخصیتی فوق العاده است که ارتباط ویژه ای با چمپیونزلیگ دارد. صلاح هم بازیکنی استثنایی است که نقش مهمی در این فصل برای ما ایفا کرده، امیدواریم که یک بازی دیگر نیز بدرخشد.”

اگر می‌توانستم رونالدو را از رئال حذف می‌کردم

ورزش سه: آلبرتو مورنو، مدافع لیورپول معتقد است که اگر حق انتخاب داشت که یک بازیکن رئال را در فینال حذف کند، رونالدو را از رئال خط می‌زد.

 لیورپول شب گذشته به سختی از سد رم در مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ عبور کرد و با وجود شکست 4-2، در مجموع با برتری 7-6 راهی فینال شد. حال مورنو مدعی شد که اگر حق انتخاب داشت که یک بازیکن رئال در فینال حضور نداشته باشد، رونالدو را حذف می‌کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *