دارن فرگوسن: روند بهبود سرالکس طولانی است – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری فارس، سرالکس فرگوسن اسطوره باشگاه منچستر هفته گذشته به دلیل خونریزی مغزی در بیمارستان بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفت
دارن در انتها گفت: در تمام طول دوران حیاتی بهبود و درمان می خواهیم در حفظ حریم خصوصی کوشا باشیم و از همه به خصوص رسانه‌ها بابت این مهم تشکر می‌کنیم.

دارن گفت: ابتدا باید بگویم که از حمایت‌ها و پیام‌های که دریافت کردیم غافلگیر شدیم و نمی دانم چگونه این لطف ها را قدردانی کنیم.از اینجا از همه تشکر می‌کنم .

دارن فرگوسن: روند بهبود سرالکس طولانی خواهد بود

خبرگزاری فارس، سرالکس فرگوسن اسطوره باشگاه منچستر هفته گذشته به دلیل خونریزی مغزی در بیمارستان بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

وی افزود: برای جلوگیری از هرگونه شایعات که در رسانه ها در حال انتشار است در اینجا حاضر شدم و دوست دارم حقایق انعکاس پیدا کند نه شایعات بی اساس.

” همچنان در این دوره حیاتی بهبود در حفظ حریم خصوصی خود کوشا هستیم.”

بعد از روزها سکوت بالاخره برای اولین بار دارن فرگوسن، پسر سر الکس سکوت را شکست و درباره شرایط پدر و اتفاقات رخ داده برای اولین بار با رسانه‌ها سخن گفت:

پسر ارشد فرگوسن اظهار داشت: خیلی ‌ها به بیمارستان مراجعه و با ما ابراز همدردی می‌کنند، می دانم که همه می‌خواهند پدرم خیلی زود بهبود یابد.طرفداران من‌سیتی و همه هواداران فوتبال به شکل‌های مختلف جویای حال پدرم بودند.حتی طرفداران ابردین یک پرچم غول پیکر به همراه داشتند که آرزوی بهبودی سریع سر الکس را داشتند.

دارن ادامه داد: سر الکس از بخش مراقبت‌های ویژه خارج شده اما هنوز زمان زیادی برای بازگشت تا سلامت کامل نیاز است و همچنان نبرد با بیماری ادامه دارد.البته خبرهای خوبی هر روز از دکتر می شنویم که باعث خوشحالی است.

وی تاکید کرد: همچنین می خواهم از این فرصت را برای تشکر از کارکنان بیمارستان مک کلاشتل و سلورد رویال که واقعا با شکوه بودند استفاده کنم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *