رکورد منفی سرخابی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا + جدول الزامات اجرای برجام – افزایش لایک اینستا

مهر: بازیهای رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را پشت سر گذاشتیم و سه تیم ایرانی هم در این مسابقات به میدان رفتند
سه تیم از چهار تیم پرخطا در آسیا که استقلال، پرسپولیس و العین باشند از غرب آسیا بوده و تنها تیم پر خطای شرق آسیا تیم سرشناس چونبوک موتورز کره جنوبی می باشد.

مهر: بازیهای رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را پشت سر گذاشتیم و سه تیم ایرانی هم در این مسابقات به میدان رفتند. آمارهای ثبت شده در خصوص این بازیها نشان می‌دهد دو تیم استقلال و پرسپولیس در صدر جدول تیمهای پر خطا در این مسابقات قرار دارند.

چونبوک موتورز کره جنوبی با ۱۱۵ خطا سومین تیم پر خطا در آسیا است و بعد از این سه تیم نیز العین امارات با ۱۰۵ خطا روی بازیکنان حریف چهارمین تیم پر خطای مسابقات است.

سرخابی‌های تهران که ۷ بار در این مسابقات به میدان رفته‌اند از نظر فردی و تیمی خطاهای زیادی در این ۷ بازی مرتکب شده‌اند و این باعث شد تا استقلال با ۱۲۱ خطا پر خطا ترین تیم ایرانی در آسیا باشد. پس از استقلال، پرسپولیس با ۱۱۹ خطا دومین تیم پر خطا در آسیا است تا این آمار نشان دهد استقلال و پرسپولیس درگیرانه ترین بازیها را در این مسابقات ارائه می‌دادند.

——————-

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله العظمی خامنه‌ای،: رهبر انقلاب، در نامه‌ای به رئیس‌جمهور دستورات مهمی را درباره‌ رعایت و حفظ منافع ملی و مصالح عالیه‌ی کشور در اجرای برجام صادر کرده بودند
برای مشاهده واضح تر روی عکس کلیک کنید.

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله العظمی خامنه‌ای،: رهبر انقلاب، در نامه‌ای به رئیس‌جمهور دستورات مهمی را درباره‌ رعایت و حفظ منافع ملی و مصالح عالیه‌ی کشور در اجرای برجام صادر کرده بودند.

ایشان در این نامه تأکید کرده بودند: «بندهای نه‌گانه قانون اخیر مجلس و ملاحظات ده‌گانه‌ی ذیل مصوبه‌ی شورای عالی امنیت ملی، حاوی نکات مفید و مؤثر است که باید رعایت شود، با این حال برخی نکات لازم دیگر نیز هست که همراه با تأکید بر تعدادی از آنچه در آن دو سند آمده است،‌ اعلام می‌گردد.»

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در جدولی الزامات اجرای برجام را مرور کرده است.

جدول الزامات اجرای برجام

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *