توییت ظریف درباره مذاکرات برجامی با ۱+۴ + ولاسکو سرمربی مودنا شد – افزایش لایک اینستا

: وزیر امور خارجه کشورمان دیدارهایش در پکن و مسکو را سازنده توصیف کرد و گفت که گروه 1+4 به زودی مشخص می‌کنند که چگونه منافع ایران ذیل برجام تضمین و این دستاورد منحصر به فرد حفظ شود
توییت ظریف درباره مذاکرات برجامی با ۱+۴

: وزیر امور خارجه کشورمان دیدارهایش در پکن و مسکو را سازنده توصیف کرد و گفت که گروه 1+4 به زودی مشخص می‌کنند که چگونه منافع ایران ذیل برجام تضمین و این دستاورد منحصر به فرد حفظ شود.

وزیر امور خارجه کشورمان پس از آنکه دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا خروج این کشور از توافق هسته‌ای را اعلام کرد، به مسکو، پکن و بروکسل سفر کرده است تا با مقامات این کشورها و به علاوه اتحادیه اروپا درباره چگونگی ادامه اجرای برجام رایزنی کند.

علیرغم خروج آمریکا از این توافق، دیگر طرف‌های آن بر ادامه پایبندی خود به برجام تاکید کرده‌اند.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: دیدارهای خوب و مهمی را با همتایان در پکن و مسکو داشتم، به بروکسل می‌روم تا با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیران امور خارجه سه کشور اروپایی دیدار کنم.

ظریف در ادامه نوشت: به زودی مشخص خواهیم کرد گروه 1+4 چگونه می‌تواند منافع ایران ذیل برجام را تضمین و این دستاورد منحصر به فرد دیپلماسی را حفظ کند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال مودنا ایتالیا در خروجی سایت خود، نام سرمربی فصل بعد خود را منتشر کرد. «کتیا پدرینی» رئیس باشگاه مودنا به صورت رسمی اعلام کرد که سرمربیگری تیمش در فصل 2018 بر عهده خولیو ولاسکو، مربی افسانه‌ای اهل آرژانتین خواهد بود
سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی 2011 ادامه داد: وقتی که پیشنهاد تیم مودنا را دریافت کردم، بلافاصله آن را با مسئولان فدراسیون آرژانتین در میان گذاشتم. حضور در مودنا یعنی من می‌توانم همچنان در بالاترین سطح ممکن کار کنم و همچنین در کنار خانواده‌ام باشم. این‌ها دقیقاً چیزهایی است که به آن نیاز دارم.

ولاسکو در این موزد گفت: من می‌خواهم اعلام کنم که از رئیس فدراسیون والیبال آرژانتین خواسته‌ام تا به قرارداد من با تیم ملی آرژانتین پس از مسابقات قهرمانی جهان، پایان دهد. دلیل این مسئله شخصی است و به خانواده‌ام مربوط می‌شود. به همین خاطر اصلاً دوست ندارم که تصمیم من به خاطر سختی کار در آرژانتین تعبیر شود چون به هیچ وجه چنین نیست.

ولاسکو در سال‌های 1985 تا 1989 به 9 جام مختلف با مودنا رسید.

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال مودنا ایتالیا در خروجی سایت خود، نام سرمربی فصل بعد خود را منتشر کرد. «کتیا پدرینی» رئیس باشگاه مودنا به صورت رسمی اعلام کرد که سرمربیگری تیمش در فصل 2018 بر عهده خولیو ولاسکو، مربی افسانه‌ای اهل آرژانتین خواهد بود.

ولاسکو تصریح کرد: ترک آرژانتین برایم بسیار دردآور است ولی خوشحالم در چند سال گذشته هر چه را که در مدت 34 سال آموخته بودم در اختیار هموطنانم قرار دادم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *